PAGANİ HUAYRA R AYAĞINIZA GELDİ

admin 0 Yorum Aralık 2, 2021

PAGANİ HUAYRA R AYAĞINIZA GELDİ

Pagani Automobili yarış simülatörleri için, Huayra R’daki gaz ve fren pedallarıyla neredeyse aynı olan bir pedal box oluşturmak üzere Asetek SimSports ile iş birliği yaptı.

Asetek’in CEO’su ve kurucusu André Sloth Eriksen, “Pagani Huayra R, yalnızca çok az kişinin erişebildiği birinci sınıf hiper otomobil pist otomobillerinin özünü temsil ediyor” dedi. “Pagani Huayra R pedal setimizle simülasyon yarışçılarına gerçek hayattaki bir Pagani kullanmanın heyecanını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Sınırlı sayıda üretilecek olan pedal seti, gerçek hayattaki Huayra R’da kullanılanlarla birebir pedal plakaları ve bağlantı kollarından oluşuyor. Simülasyonda kullanılmak için özel olarak hazırlanmış olsalar da, Pagani’nin mekanizmasını birebir olarak ayağınıza getiriyorlar.

Asetek’in Twin Hydraulic Opposing Rapid Piston (T.H.O.R.P.) fren sistemini kullanan pedal seti “Pagani Huayra R’ın pedal hissini yansıtabilmek için “taş gibi sert bir fren pedalı hissiyatı” sağlayacak. Ayrıca, isteğe bağlı olarak, minimum pedal hareketi ile frenaj yapılabilen iki aşamalı yarış aracı fren özelliğiyle de donatılabilir.

Ayrıca Asetek, kullanıcıların kalibrasyon, gaz tepkileri eğrileri ve güncellemeler dahil olmak üzere pedal ayarlarını hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmesine olanak tanıyan RaceHub yazılımını uyarlamak için Pagani ile birlikte çalıştı.

Pagani Automobili S.p.A’nın Kurucusu ve Baş Tasarımcısı Horacio Pagani, “Asetek’in Pagani markalı simülasyon pedallarının olağanüstü kalitesi, tasarımı ve üstün performansından heyecan duyuyoruz” dedi. Asetek ile olan ortaklığımız sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki simülasyon yarışçılarına ve otomobil tutkunlarına hiper otomobillerimizden birini kullanmanın heyecanını ve heyecanını yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yorum Bırak